Jdi na obsah Jdi na menu
 


RP postavy

THSarrow

 

 

1) Jméno postavy: Kitana

 

2) Věk: asi 1o.ooo let

3) Zajímavosti: hodné dvojče Mileeny

4) Zbraně: dýkovité vějíře

5) Historie: je to uprchlá ninja princezna

6) Obrázek

375414_272462366143037_100001378263023_672547_1168385279_n.jpg


 

 

Harry.Mason

 

 

1) Jméno postavy: Jim Kazama

 

2) Věk:  24.

3) Zajímavosti: Rodinný Tip!

4) Zbraně:  Žádné nepotřebuje má své pěsti a elektrické schopnosti. 

5) Historie:Patří mezi Elitu nejlepších zápasníku vyhrál několik bojových turnaju a ted se hodlá zúčastnit i MK turnaje.

6) Obrázek 

 jin_kazama.jpg

 

665640-jin_2p_65_super.jpg

 

 

 

Kral.Ulice

 

 1) Jméno postavy: Shang Tsung

 

2) Věk:  pres 1000 let

3) Zajímavosti:  Brere svym souperum duse. Muze se promenit na kteroukoli postavu z MK

4) Zbraně:  muze mit kterou koliv zbran ze hry Mk jeho specialni utoky jsou horici hlavy a udery osudove vysava dusi

5) Historie:  Kouzelnik co ridi a kontroluje zapas uz vice nez 1000 let. Chce vlastnit cloveka a muci obeti.

 

mortal_kombat___shang_tsung_by_roselyne777-d3b4sut.jpg

 

Snowy.Isabell

1) Jméno postavy Rain Lighting                                                                           

2) Věk: Kdo ví.                                                                                                     

3) Zajímavosti: Má rychlou regeneraci, říká se o ní, že ji má z pokusů, které na ní prováděli. Druzí zase, že se s Tím narodila a že to má její rodina v krvi. Jenže nikdo neví, jen ona samotná jak to ve skutečnosti je.

4) Zbraně: Dvě pistole, kterýma perfektně střílí. Nejzajímavější na nich je to, že v nich je spousta různých nábojů, stačí jen aby stiskla tlačítko na úchytce a přepne se to na jinou kulku. Kulky sou různé, od jedovatých až po výbušné. Kromě toho, na zádech nosí také meč, je velmi těžký, ale pro ni není problém ho udržet.

5) Historie: V době, kdy se narodila, začaly choroby, zemětřesení, záplavy aj. katastrofy. Lidé z toho obviňovali ji, že je tzv. ,,Dítě skázy". Jenže ona ve skutečnosti za nic nemohla. Mohl za to někdo úplně jiný, kdo to nedával znát. Rain vyrůstala sama, bez kamarádů. Jednoho dne když došla domů, uviděla své rodiče mrtvé a kolem nich spousta kamenů, došlo jí, že její rodiče ukamenovali. Zachvátila ji vlna zlosti, od Té doby neměla nikoho, začla se proto vyučovat bojům, pomáhal ji s Tím stařík, kterému říkala Mistr, jenže jednoho dne zmizel, řekl, že ji už naučil všechno co sám uměl, od Té doby o něm neví. Proto je zvyklá spoléhat sama na sebe a lidem moc nedůvěřuje. Snaží se zjistit jméno toho, jež ty všechny katastrofy sváděl na ně. Její věta, kterou nejčastěji říká, když se o něm mluví: ,,Až to zjistím, najdu si ho, až ho najdu,tak tomu hajzlovi rozstřílím mu prdel na sračky!".
6) (pro postavy, které nejsou z MK) Fatality: Jestli že už má nepřítel v sobě kulku od ní, může Rain použít X-ray, který spočívá v Tom, že se nepřítelovi přímo uškvaří jeho vnitřnosti. Shoří zevnitř.

7) (pro postavy, které nejsou z MK) X-Ray: Když do něj vstřelí kulku s jedem, jeho smysly to zmate, takže je pomalý, hůř vidí. Tak má možnost se k němu rychle přiblížit, vyzvednout ho na sebe a zlomit mu páteř vejpůl. Poté ho shodí na zem, vyskočí a dupne mu na žebra obrovskou silou. Jestli to nepřítel přežije (I to se může stát), tak ho ještě vší silou kopne do hlavy a zlomí mu vaz.

 

lightninggrennder.png

 

 

 
 

 


Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 12856
Měsíc: 141
Den: 4